Онлайн-школа Закоханих у сад

Шлях до життя

У ГАРМОНІЇ З ПРИРОДОЮ

Наша школа в цифрах

6

років
працює онлайн-школа Закоханих у сад

2000+

студентів
з більше ніж 10 країн пройшли навчання

>100

онлайн-трансляцій
та вебінарів 
проведено 

26

фахівців
надають вам знання на нашій платформі

Ми почали з себе

Ми – Петро та Надія Трофименки, Закохані у сад, – хочемо наблизити прекрасне майбутнє планети, у якому більшість людей живе у своїх садибах – у райських садах, оазах. 

Для цього ми почали з себе. 5-й рік живемо за містом. Маємо прекрасний сад на власному гектарі, автономний дім “нео-юрту”, сімейну справу, яка приносить дохід, у т.ч. з нашого помістя. У нас також є синочок Артур, йому 2-й рік, та німецька вівчарка Принц. 

Наша онлайн-школа – це можливість своїм прикладом надихнути вас, вашу сім’ю, на зміни у своєму житті. Будуйте своє майбутнє на своїй землі, у своєму помісті. З нами ви  отримаєте мотивацію, нові знання та передові технології для цього. А ще опинитеся у спільноті Закоханих у сад, яка відкриє для вас нові можливості. Але про це трохи пізніше… 

Вчіться з нами, практикуйте і застосовуйте знання відразу у своєму житті. Ми будемо поряд та не дамо зупинитися на півдорозі!

Починайте вчитися з нами! Це просто – реєструйтесь та заходьте в особистий кабінет

4 кроки до життя у гармонії з природою

1

Вивчаєте матеріал на нашій платформі у будь-який зручний час

2

Виконуєте практичні завдання, отримуєте зворотний звязок

3

Спілкуєтесь з фахівцями та однодумцями на ресурсах спільноти Закоханих у сад

4

Готуєте свій проект і втілюєте його в життя!

Безкоштовні вебінари та корисні матеріали

Як отримувати анонси наших вебінарів та курсів?

Напрямок навчання

Природний сад

Курс

42 дні

Створення
природного саду
від А до Я

Базові знання, які дозволять вам спланувати сад. Врахувати рельєф і клімат тощо. Підібрати асортимент рослин для свого саду. Визначити черговість робіт, календар догляду за рослинами у своєму саду.

7000 грн

Курс

30 днів

Пряно-ароматичні рослини в саду

Як створити конвеєр безперервного цвітіння трав і залучити в сад комах. Відмовитися від отрутохімікатів в саду за допомогою пряних рослин. Корисні і естетичні городні грядки і клумби. Трави у живоплотах та інше.

1500 грн

Марафон

4 дні

САм сОбі садІВНИК

Про вирощування власних саджанців рідкісних та дивовижних дерев і кущів від 4-х експертів-практиків з плодових, декоративних, хвойних та горіхоплідних культур. Рекомендуємо!

1000 грн

Майстер-клас

2 дні

Ескізний проект саду

Про перспективну картину вашого майбутнього садового дизайну. Це план-схема із зонуванням, розміщенням доріжок і основних об’єктів благоустрою. Сплануйте свій сад за 7 кроків з нашою допомогою.

900 грн

Інтенсив

1 день

Сад без поливу: мрія чи реальність?

Як виростити сад в посушливому кліматі. Як поливати в саду по мінімуму або взагалі не поливати. Про природні способи збереження та накопичення вологи у вашому саду.

450 грн

Інтенсив

1 день

Живлення ТА захист рослин у природному саду

Три важливих уроки для початківців. Відновлюємо родючість: як зробити землю живою. Профілактика: підвищуємо імунітет рослин. Захищаємо від хвороб і шкідників.

500 грн

Інтенсив

1 день

Їстівний ліс

Сад безперервного плодоношення. Що є важливим: рельєф, сторони світу, вітрозахист, волога, кислотність ґрунту тощо. Терміни дозрівання різних культур. Щеплення і догляд за плодовим садом.

450 грн

Інтенсив

1 день

Сади ароматів

Аромати – їжа для душі. Як наповнити свій сад ароматними настроями та зробити оригінальним і неповторним. На інтенсиві даємо нашу базу ароматичних рослин – більше ніж 200 видів.

500 грн

Майстер-клас

1 день

Живопліт
від А до Я

10 кроків для створення у своєму саду живоплоту. З призначення огорожі, зовнішніх чинників та ваших можливостей. До підбору рослин, дендроплану, посадок та догляду.

450 грн

Напрямок навчання

Заробіток у селі

Курс

42 дні

запуск прибуткового розсадника

Покрокове керівництво по запуску розсадника рослин, як найбільш вигідної справи. Досвід п’яти професіоналів – власників успішних розсадників. Детально опрацьовані збут та просування, в т. ч. через Інтернет.

6000 грн

ВідеоКурс

7 днів

Розсадник вічнозелених рослин своїми руками

Ви навчитеся отримувати якісні рослини у потрібному вам асортименті та кількості. Мати на цьому додатковий прибуток. А також вирощувати саджанці багатьох рослин, які складно купити.

2500 грн 1500 грн

Марафон

5 днів

10 способів заробити на своїй землі

10 перевірених еко-ідей, як запустити прибуткову справу. 10 людей-практиків, які живуть і заробляють на землі. 10 історій успіху, які надихають діяти прямо зараз.

1000 грн 500 грн

Напрямки навчання

Автономний дім, Життя на землі

Інтенсив

1 день

Переїзд на Землю. Покроковий план

Практичне керівництво по переїзду з 3-х уроків. Збір інформації, оцінка своїх можливостей і прийняття рішення. Вибір концепції переїзду. План швидкого переїзду на свою землю.

400 грн

Інтенсив

1 день

пошук та вибір земельної ділянки

Ви зможете знайти свою ідеальну ділянку, яка підходить саме вам. 30 критеріїв оцінки землі, три способи при виборі ділянки з декількох альтернатив. Найпоширеніші помилки…

450 грн

Майстер-клас

1 день

автономний дім

Принципи енергопасивного будівництва, приклади автономних домів. Сучасні технології на службі автономного будинку. Ви розрахуєте свою систему сонячної електрики – під свої потреби.

500 грн

Є питання або потрібна допомога у виборі?

Залиште повідомлення і ми вам зателефонуємо

Відгуки наших студентів

Михайло Вітрук
м. Тернопіль

Найперше хотів подякувати вам за чудовий вебінар! Дякую, що залишаєтеся кожен раз новими, і кожен раз не повторюєтеся. Це та ваша незмінна якість, за що вас найперше поважаю!..

Окреме “спасибі” хочеться сказати за новину про те, що ви відновлюєте курс ваших вебінарів. Я, виходить, ваш давній слухач і залюбки буду брати участь в них надалі!

Анжела Горбань
м. Запоріжжя

За короткий термін я отримала знання, на пошуки яких у мене б пішли роки.

Відеоматеріали, до вивчення яких можу повернутися в будь-який зручний для мене час.

Познайомилася з провідним фахівцем країни в області вирощування пряно-ароматичних рослин.

Володимир Кличук
м. Шербур-Октевіль, Франція

Я виріс в подібному саду, який ще мій прадід садив, і давно хотів свій створити, для цього минулого літа купив ділянку під родове помістя.

Не вистачало знань у створенні великих садів. Я до цього вже брав участь в іншому вашому курсі і він мені дуже сподобався! Дякую, нарешті зміг самостійно створити план свого родового помістя. Вже приступив до реалізації, на стратифікації лежить пару тисяч насіння, як зійде сніг і на ділянку зможе заїхати техніка буду копати ставок і валоканави.

Олена Ольховська
М. Харків

Після курсу Марії Газнюк стався якийсь переворот в голові. Так би мовити, перезавантаження. Я тепер на свою ділянку дивлюся зовсім під іншим кутом. Тут була інформація сьогоднішнього дня. Завжди приємно дізнатися нове і корисне, особливо від професіоналів.

Спасибі величезне, безмірне за інформацію. Стільки з’явилося нових ідей… І завдяки вам знайшла впевненість у своїх діях.

Сергій Бохонко
м. Луцьк 

Прекрасні курси 🙂

Лектори спеціалісти-практики.

Альтернативний підхід у вирощуванні насаджень. Широкий спектр рослин.

Катерина Куклина
м. Йошкар-Ола, Росія

Курс по розсаднику просто приголомшливий з якості відеозапису!!!

Я просто в захваті! Ні на одному з пройдених курсів і марафонів такого не було! Кожен урок переглядаю по 5 разів, відчуваючи величезне естетичне задоволення.

Мій уклін операторам і Олені Письмак за таку красу!

Підписатися на новини від Закоханих у сад у вашому месенджері:

Item added to cart.
0 items -
0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина пустаПовернутися до магазину