Марафон “Прекрасний сад без важкої праці”

День 4. Догляд за садом. Поліпшення ґрунту та захист рослин

[fwduvp preset_id=”marafon” playlist_id=”Marafon_day4″ start_at_playlist=”” start_at_video=””]

Домашнє завдання:

[fwduvp preset_id=”marafon” playlist_id=”Marafon_day4 hometask” start_at_playlist=”” start_at_video=””]

1. Чи є хвороби та шкідники проблемою вашого саду? Напишіть ті, які є найбільш актуальними? 

2. Які методи ви використовуєте для вирішення цього питання? Чи зміниться щось у ваших діях після сьогоднішнього дня? Якщо так, що саме плануєте робити?

Відповідь на домашнє завдання напишіть нижче у коментарях.

Матеріали 4-го дня:

PDF-презентація до уроку День 4.

Підписатися
Сповістити про
guest
177 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
maildreamforme@gmail.com
maildreamforme@gmail.com
1 рік тому

Ведмедика на городі чому живе, така у мене спадщина лишилась від прабабки, дуже багато шкоди зробила. Прийшлось міняти культуру вирощування, перейшов на дерева, кущі, часник, клуніку, купив садовий подрібнювач буду пульсувати весь город, так грунт не прогріється до температури розмноження і вона на зможе розмножуватися, а живе вона декілька років (3).

Вікторія
Вікторія
1 рік тому

Звичайно ж є і шкідники,є і хвороби,але через те,що попередні господарі ніколи нічим не бризкали свої дерева то лісосад сам пристосувався до шкідників та хворрб. Основною проблемою є надмірна вологість тому для вирощування абрикос треба проводити попереджуючи обприскування,або не садити їх взагалі Для себе зробила висновок,що потрібно збільшувати кількість корисних рослин фітонцидів та популяції ящірок… Читати далі »

Любов
Любов
1 рік тому

Велика проблема на нашій ділянці це слимаки, поки що ніяк з ними не боролися хоча і дуже дошкуляють. Обов’язково спробую “Уліцид”. Ми на своїй ділянці намагаємось втілювати органічне землеробство. Прослухавши заняття я зрозуміла, що потрібно оновлювати знання, світ не стоїть на місці і все змінюється. В боротьбі з колорадом допомагає актофіт. Дошкуляє блошка, мурахи грядки… Читати далі »

Igor
Igor
1 рік тому

1.У нашому саду стовбурові шкідники, садові мурахи ( минулого року знищили п’ятилітню яблуню) трохи тля на кущах і на городі жук колорадський і 2-3 медведки за минулий сезон викопали. Дуже дрібні яблука були, я не знаю з чим це провязано. 2.Робив мульчування соломою пристовбурових кругів для збереження вологи під деревами молодого саду бо можливості поливу… Читати далі »

Наталка
Наталка
1 рік тому

1.Дошкуляли кравчики, що скосили сходи моркви, буряка, молоду розсаду. Тля на жасмині, трояндах, колоради на картоплі.
2.Спробуємо мульчувати грядки, щоб ускладнити життя кравчикам, більше квітів на грядках. Успішно застосовували актофіт від колорадського жука, можливо, спробуємо боротьбу із зимуючими личинками біопрепаратами. Запрошення корисних комах, тварин, птахів створенням годівничок, поїлок, збільшення кількості квітучих, пахучих рослин. Сидерати.

Ольга
Ольга
1 рік тому

1. Проблема – це грибкові захворювання, так як підвищена вологість. Взагалі наша ділянка з будинком міститься на місці, де колись було болото. Є моноліоз, клястіоспороз, іржа, бактеріальне ураження, атракноз. Шкідники : плодожерка, тріпси.
2. Хочеться поки що більш вміло використовувати біозасоби, поліпшувати якість грунту, мульчування. Менше використовувати міндобрива ( чомусь хотілось більше)

НАДІЯ
НАДІЯ
1 рік тому

На нашому органічному городі були проблеми: кроти, колорадський жук, білокрилка, фітофтора, тля та ін… Успішно використовуєм постійні і регулярні обробки баковими сумішами актофіт+бітоксібацилін+фітодоктор чи ін+гумат. Також практикували постійні грядки і мульчування, використовували бокаші і біогумус. Результатами були задоволені. З кроками складніше… Дякуємо ще раз за марафон – гарна нагода закріпити свої знання, заручитися підтримкою однодумців… Читати далі »

Олена
Олена
1 рік тому

Дуже дякую за інформацію, зрозуміла що на моїх яблунях цикадка, буду використовувати препарат Д30. Ще є питання з слимаками, спробую використовувати препарати. Також чула про уток породи Індійський бігунок, можливо пара таких на ділянці покращать ситуацію. З жуками Оленка дізналася що може допомогти синя місочка з водою буду пробувати. Різні дерева висаджую і пряні трави,… Читати далі »

Аня Самійленко
Аня Самійленко
1 рік тому

Дякую за вебінар! Дізналась багато корисної інформації. На ділянці є проблема з попелицею, оленкою та колорадським жуком. Через це плодів було менше ніж квіточок і врожай не був такий багатий як хотілось би. Використовували мінеральні добрива, але сьогодні почула альтернативні більш безпечні для нас, рослин і грунту рішення, тому в цьому році хочу затестувати їх… Читати далі »

Володимир
Володимир
1 рік тому

1- Найбільша проблема це незавершеність саду. Також на деревах проблеми з корою. Низький темп росту дерев. Дурні сусіди це проблема усіх
2- Тому хочу спочатку знищити буряни і не можу знайти таку косилку щоб зрихлювала 5см землі. Також треба робити грядки Розуму для живлення дерев. Засіяти замість бурянів якусь кормову траву багаторічну, козлятник або люцерну.

Вікторія
Вікторія
1 рік тому

День 4
1. Медведка, мурахи “не в тому місці”, “хтось” їсть замість мене кріп, руколу, калину… слизні!!!

2. Різні препарати (не знаю точно…), “народні методи”… нічого не допомагає… у цьому питанні було багато здивування, що це все має компенсуватися природньо! Методи думаю змінювати. Дякую!

Світлана
Світлана
1 рік тому

Квітник- з самшитом. Кілька кущів зжерла вогнівка, не встигла обробити, заміню іншими рослинами.Але все таки насадила молодих, бо хочу бордюр. І троянда одна хворіє, – оброблю залізним купоросом. Посадила сорти витривалі, лише минулого року, не вкривала, побачу чи справді витривалі. Добрива використовую, але помірно. Дякую за вашу працю

Ірина
Ірина
1 рік тому

Є білокрилка,тля,трипси,слимаки. Спочатку обробляла органічними методами. Перепробувала всі твк звані народні методи. Мало що допомагає. Актофіт на деякий час допомагає. Буду впроваджувати органічні обробки. Спробую бакаши та ємочки.

Ганна Кураян
Ганна Кураян
1 рік тому

Добрий вечір,велика подяка за ваш чудовий марафон,вашу працю та щедрість.
Хвороби мого саду-городу:курчавість персика,моніліоз,виноград-парша,оідіум,мілдью;попелиці,американський метелик,з колорадосом боремось вручну,бо картоплі саджаємо небагато,гніль молодих плодів на дереві.
Обробка хімією,та народними засобами.
Хочу переходити на бокашики та Емочки,бо колись батьки таке практикували.Ви мене переконали🥰

Ірина Бахарєва
Ірина Бахарєва
1 рік тому

1.Шкідники і хвороби в саду є, але хімічними засобами рідко користуємось. Вирощуємо багато різних овочі, фруктів і ягід. Тому якщо дещо не вродило чи загинуло, то є достатній урожай інших культур. 2.Живемо біля лісу, тому багато птахів, є їжаки, жаби, вужі. Стараємось зберігати природню гармонію на своїй ділянці . Отримала багато корисної інформації за такий… Читати далі »

Валентина
Валентина
1 рік тому

Вітаю. Для мене зараз актуальна проблема наявності омели на старих яблунях. Я їх буду випилювати, але турбує щоб залишки її гілочок в траві чи грунті ( сумніваюсь що можна ідеально все прибрати) не стали причиною зараження молодих дерев

Тетяна
Тетяна
1 рік тому

Вітаю! 1. Моєму саду 15років і час від часу дерева хворіють, обробляю рятую. В 2022р шкідників вистачало, найстрашнішим була білокрилка, спочатку боролась народними методами, потім ядами, її було стільки жерла все включаючи квіти і навіть бур’яни. 2. Чи зміниться щось, можливо більше спробую органіки, але іноді окрім хімії нічого не допомагає. Дякую за корисну інформацію,… Читати далі »

Item added to cart.
0 items -
177
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина пустаПовернутися до магазину