Відгуки членів Клубу

З нетерпінням чекаю кожного вебінару та уроку, які не раз переглядаю

З дитинства дуже люблю природу. Мріяла про свій дім та сад-огород, море квітів біля нього, про екологічно-чисті  фрукти та овочі для моєї сім’ї. Підросли діти, і тільки тоді придбали ділянку в 30 сотих. Мені казали: для чого тобі стільки землі, що ти з нею робитимеш, та мені і того здавалось мало) І сьогодні впевнена, що мало, бо на малих ділянках дуже важко зробити гармонію, природній баланс, про який говорили на вебінарах.

– Анжела Остролуцька
м.Луцьк, Волинь

Я дуже рада, що потрапила до вас

Дуже дякую за таку унікальну корисну можливість слухати додаткову інформацію. Це, дійсно, робить ваше навчання і ваш клуб дуже людяним, дружнім, максимально ефективним у найпозитивнішому сенсі порівняно з іншими пропозиціями у вашій і, навіть, у будь-яких інших сферах. Ви – великі молодці і талановиті, щирі люди. Я дуже рада, що потрапила до вас❤️🌷

– Тетяна Живаєва
с. Дмитренки, Київська обл.

За три місяці в клубі моє ставлення до садових робіт, до рослин-все стало на свої місця!

На початку року я побачила в ФБ рекламу «Закохані у сад» по придбанню рослин. І мене дуже вразила сосна Бунге. Її мереживний стовбур не залишав мене у спокої. Але ж я не знала людей, які продають це диво, тому це так і залишилось мрією. А пізніше, в лютому, я знову побачила рекламу від «закоханих». Записалась на марафон. І пішло і поїхало! По закінченню занять я вже була впевнена: і в клубі буду, і сосна Бунге в мене теж буде!

– Анна Бовсуновська
м. Київ

Знайшла не просто потрібні знання, а цілу систему, світогляд і садівницьку філософію

Клуб закоханих у сад став для мене просто рятівною знахідкою, без перебільшень. Людина, яка 44 роки прожила в місті і землю бачила колись на батьківській дачі в Донецькій області, дивом знайшла не просто потрібні знання, а цілу систему, світогляд і садівницьку філософію.Я все ще мало знаю.Я все ще із захопленням спостерігаю за людьми, які розрізняють рослини за листям, насінням і квітами. Але тепер я маю надію, що колись теж у цьому разберусь.

– Анна Сідельнікова
Велика Снітинка, Київська область

Вебінари – просто шикарні, а лектори – найкращі у своїй сфері!

У нас будиночок вже 6 років. 4 роки ми спостерігали за ділянкою: звідки падають тіні, що і де краще росте, де найбільше сонця, як проходять природні ухили, як ведуть себе грунти, що за люди – сусіди. І нарешті в 2021 році поставили невеликий модульний будинок.

– Олена Волинець
м. Київ

Клуб – це паралельна реальність, де люди створюють свій
квітучий рай

Моя мрія завжди була про те, щоб вся Земля наша виглядала як безкінечний квітучий
сад. (Особливо коли в супермаркеті купиш яблуко, а воно немає ні смаку, ні запаху…)

– Наталія Карпенко
с. Дергачі, Харківська обл.

З нетерпінням чекаю нових уроків, все цікаво і все хочеться відразу пробувати на практиці.

Маю 12 соток, які хочу перетворити в чудовий сад з городом. Виросла у місті, але коли з’явилася дача, прокинулися батьківські гени. Обоє батьків родом із села і закохані в  город, на жаль, вік уже не дозволяє допомагати. Але натхнення додають. Ділюся з ними новими знаннями)

– Антоніна Спас
Львівська область

Завжди звертаюсь за порадою і отримую її

Я народилась і виросла в маленькому місті на Волині, в чудовому приватному будинку. Ліс поряд переходив в городи, знала багато рослин і ягід. Бабуся по мамі булазнахаркою-травницею, то ж я підхопила її любов до природи. Минуло багато років, сама стала бабусею. Маю чудову садибу поблизу Харкова.

– Антоніна Чернова
Харківська область

Чим для мене став Клуб? – Другом. Порадником. Вчителем. Наставником. Новатором.

Дай, Боже, здоров’я!  Таке враження що я в Клубі багато років. Насправді – з березня цього року. Я відношуся до невеликого відсотка людей, які просто кайфують від творчої праці на своїй, Богом даній, землі. О, ні!!! Одноманітна праця зранку до ночі то не для мене. 

– Валентина Кузьмик
Великий Бичків, Закарпатська область

Після кожного семінару відкриваю для себе щось нове: нові рослини, новий догляд, новий дизайн

Я потрапила до “Закохані у сад” практично випадково. Полюбила землю років 10 тому і так захопилася, що досі не можу зупинитися. До цього закінчила інші курси і шукала для себе щось нове та цікаве, а тут… Потрапила спочатку на Марафон і зрозуміла, що це моє. І продовжую навчатися.

– Вероніка Ситникова
Вишгородський район, Київська область

Моє життя на ділянці змінилося, з’явилось комплексне уявлення, що і як варто робити.

Я абсолютно міська людина, але природа рідного Харкова давно й безжально знищується, місто перетворюється на пекло. Тож трохи меньше двох років тому ми з чоловіком вирішили втекти з розпеченого асфальту, придбавши заміський будинок в тихій мальовничій місцевості.

– Інга Пуковецька
Мерефа, Харківська область

Відкрила для себе по новому світ рослин, біорозмаїття на ділянці.

Моє знайомство з засновниками «Закохані в сад» сталось зовсім недавно. В якійсь рослинній групі в фейсбук хтось щось порекомендував у них, я просто з цікавості зайшла на сторінку, на сайт і одразу відгукнулось. Потім був марафон і в мене вже не було вибору (в хорошому сенсі), як тільки стати членом Клубу.

– Лідія Шмигелюк
Старі Петрівці, Київська область

Саме тепер я й копаю та махаю сапкою менше

Як і всі, хто тепер «Закоханий сад», я очікувала, що за 2-3 тижні у мене на ділянці з’явиться щонайменше райський куточок. Приблизно такий, як у Надії та Петра. Бо мотивація їх прикладом була сильна: вийшло у них – вийде і в мене. Та не так сталося, як гадалося. Почалися тижні тяжкої праці. Тяжкої не в сенсі – фізичної: копати, полоти, поливати. Тяжкої інтелектуальної праці.

– Людмила Гурин
Плесецьке, Київська область

Цікаві вебінари кожен тиждень знайомлять з крутими спеціалістами

Коли приходиш на роботу після навчання кажуть “забудь все що вчила бо все по іншому”. Так вийшло із клубом “Закохані у сад” забудь все що знала бо все по іншому💟 По іншому почалося сприйняття ділянки, вже не спішиш засадити все і зразу підбираєш рослини більш аргументовано під властивості та особливості ґрунтів, клімату, ділянки та в цілому присутньої екосистеми.

– Людмила Сосніна
Скибинці, Київська обл

З новими знаннями в мене це вийде

Хочу подякувати вам за величезну працю, створення неймовірного простору однодумців. Дуже цікава інформація подається на вебінарах. Багато нового дізналася. І почала спробу зробити в себе лісосад з мінімальним доглядом. Маю багато дерев плодових на ділянці, зрозуміла, що всі розоцветні, тому посадила багато різних кущів(дейцію, лапчатку и т.д), посадила кілька сосен.

– Людмила Уранковська
Одеська область

Системність у подачі інформації, експертність та уважність до учасників

У клубі Закоханих у сад відчуваю себе як маленький каштанчик. Але лише завдяки клубному середовищу – цей каштанчик має усі шанси вижити🙂Бути піонерним деревом на ділянці завдання з нелегких. Але з піонерних дерев я буду починати свій сад.

– Марта Мекіч
Судова Вишня, Львівська область

Для мене цей Клуб – це систематизація знань

На землі живемо 12 років. За цей час все робилось і перероблювалось, бо не було ніяких знань і умінь. На сьогоднішній день я задоволена тим, що маю, бо вже є певні знання. Зараз розумію що зроблено вірно, а що – ні. Для мене цей Клуб – це систематизація знань.

– Надія Бурцева
Білгород-Дністровський, Одеська область

Завдяки клубу я зрозуміла, що проблемних ділянок немає, а кожен клаптик саду можна зробити “райським”!

Природозберігаючим землеробством цікавлюсь давно, більше 10 років. Колись моя знайома привела мене в Клуб органічного землеробства. Але тоді втілювати всі мої ідеї не вдалося через велику кількість причин(маленька дитина, на город потрібно було ходити певну кількість часу).

– Надія Нагловська
Калуш, Івано-Франківська область,

Кожна зустріч у Клубі – це обов’язково купа нової, цікавої та корисної інформації

Хіба вистачить слів, щоб описати всю красу природи, всіх рослин? Звичайно, ні. Та як надихають люди, які бачать ту красу, люблять і несуть знання про неї іншим. Я в захопленні від усього, що дізналася на уроках та вебінарах, хоч і здавалося, що знаю так багато про рослини, адже з самого дитинства була тісно з ними пов’язана.

– Оксана Соколовська
Іванковичі, Київська область

Продовжую навчатися у Клубі та запрошую у своє життя нові знайомства, корисні знання та гарні ідеї

Зі своєю присадибною ділянкою вже близько 20 років.Так як навчання у мене закладено на генетиці, неодноразово бувала на курсах з садівництва та малодоглядного саду, тому маю змогу порівнювати.

– Олена Корольова
Покров, Дніпропетровська область

Клуб дає систематизовані знання та навички, які можна використати і якими можна поділитися.

Доброго дня всім, хто читає цей допис!
З любов’ю до природи я, мабуть, народилася. І дуже пишаюся, що допущена в цей цікавий, складний і зворушливий світ рослин. Починала я пізнавати природу в Києві, в Микільському лісі, біля якого провела дитинство. Наступним об’єктом спостережень за рослинним світом на протязі останніх 50 років став Київський Ботанічний сад імені Гришка.

– Ольга Суслова
Київська область

На вебінарах спілкуємося з найкращими фахівцями, у чаті Клубу питаємо поради та ділимося успіхами.

Ось уже 3 роки, як ми з квартири переїхали до будинку на межі селища у Миколаївській області. Взяли 2 наділи по 15 соток на випадок, якщо хтось із дітей забажає жити біля батьків. Але це не скоро і поки маємо простір для створення свого саду. Відпустка першого року наполовину була витрачена на виривання бур’янів… Помідори та огірки просто запікалися на сонці.

– Світлана Свердан
Веселиново, МиколаЇвська область

Кращої інвестиції у свою мрію навіть складно уявити.

Мої враження після 3 місяців у клубі на курсі “Сад малого догляду для початківців”:
Я давно мріяла зробити зі своєї ділянки лісосад, який би гармонійно поєднувався з природою, людьми та відповідав моїм уявленням про сталий світ. Читала і слідкувала за різними відкритими американськими джерелами на цю тему. Але мої зусилля були поверхневими та не систематичними, тому було важко скласти план, з чого почати.

– Світлана Шинкаренко
с. Червоне Фастівський район Київська область

За останні місяці спілкування в клубі з’явились нові знання та ідеї, відновилась енергетика та бажання продовжувати далі.

Маю ділянку в місті, де постійно проживаю. Маю багато рослин та досвід створення та догляду більше 20 років. В клуб потрапила на фоні депресії та дискомфортом на своїй ділянці, перестала радувати, все щось не так, хотілося все змінити радикально.

– Тетяна Громиш
Первомайськ, Миколаївська область

Професійна база знань на уроках і в кожному вебінарі.

На “Закоханих у сад” натрапила випадково у ФБ, а тоді на їх Марафон. Довго думала, вступати в клуб чи ні…Два роки тому купили в маленькому селі на Львівщині стареньку хату з загальною ділянкою 17 соток, ще й біля старої розваленої сусідської хати 9 соток, ще й до нашої хати належить 51 сотка землі в полі, з яких ми в минулому році зорали і обробляли 12 соток чорнозему.

– Анна Кулик
Меденичі, Львівська область

Є і впевненість, і радість від процесу пізнання й практичності тих знань, які поступово накопичуються.

Фейсбук підкинув рекламу марафону… Не впевнена, що правильно пам’ятаю, здається, то був “Природний сад малого догляду” або щось таке. Марафон був безкоштовний, тож я зареєструвалася і…теж закохалася і захопилася ідеєю створення такого саду.

– Тетяна Лєскова
Чернігівська область

Спілкування у клубі надихає, дає сили і бажання творити в саду, а не лише втомлюватись.

Моє знайомство з клубом “Закохані у сад” було відгуком на мій відчайдушний запит на зменшення роботи на 17 сотках дачі на Київщині після тогорічної пахоти, коли я розгублено кидалась робити щось з садом, але натикалась на відсутність знань про хвороби і шкідників і , коли восени отримали великий врожай яблук, груш та горіхів, але пошкоджений, який не можна було зберігати, було розчарування.

– Марина Ліпська
Київська область

Метод Надії і Петра – це особистий досвід, яким вони щиро діляться.

Мій досвід роботи на землі – щорічна практика на картоплі у бабусі. Але це не відбило бажання далі працювати з рослинами і з задоволенням розбивати клумби біля багатоповерхівки в уже дорослому віці. Два роки тому я втратила доньку, яка підтримувала мене у створенні невеличких альпійських гірок і перетворенні бабусиних городів на щось цікавіше. Вона починала купувати незвичні для двору рослини – гінкго, модрину, ялину.

– Оксана Слупська
Буча, Київська область

Дуже подобається організація учбового процесу.

Ось вже три місяці як мій усталений ритм життя змінився завдяки клубу “Закоханих у сад”. Тепер щоранку я переглядаю чат спілкування членів клубу, щосуботи ( ну майже) стараюсь не планувати ніяких справ, щоб прослухати дуже цікаві вебінари з першокласними фахівцями з садівництва, а у вільний час (якого зараз дуже мало через весняні роботи на ділянці) прослуховую уроки на платформі клубу і намагаюсь вчасно виконувати домашні завдання. І як же це цікаво!

– Олена Кароль
Самушин, Чернівецька область

Тепер я втілюю в життя набуті знання.

Знайомство з Петром та Надією – це найкраще, що зі мною відбулося в цьому році 🌿❤️🤗 Вони закохують в сад, закохують в себе, закохують в природу. Вступаючи до Клубу я навіть не сподівалась, що він стане для мене невід’ємною частиною життя. Уроки Петра і домашні завдання змушують мозок бути в постійному тонусі, адже щоби їх виконати треба спостерігати, аналізувати, вивчати.

– Тетяна Мусієць
Процев, Київська область

Item added to cart.
0 items -
0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина пустаПовернутися до магазину