Вебінари з експертами

Розклад на весну 2024

Березень

03.03. Вебінар №1.

Хвороби та шкідники в саду: причини і висновки

Олена Кузнецова

Дипломований геоботанік, фітопатолог та фахівець із захисту рослин.

Має досвід більш ніж 20 років.

09.03. Вебінар №2.

Сучасні природні сади, які здатні виживати в несприятливих умовах та потребують малого догляду

Людмила Волохатюк, Київ

Відома ландшафтна архітекторка, керівник компанії LADA&Co, працює в галузі 16 років. У своїй роботі використовує метод “Сценарного проектування” та характеризує свою творчість як “створення душевних садів для хороших людей”.

Останнім часом у пріоритеті Людмили – природні, екологічні, малодоглядні сади, які стали зцілющими для їх власників.

16.03. Вебінар №3.

Небанальні міксбордери та квітники: секрети створення

Істван Дудас, Велика Британія

Професійний садівник у Великій Британії, для якого садівництво є пристрастю та мистецтвом.

Він експериментує з однорічними та новими багаторічними рослинами, щоб додати свіжості та креативності своїм садам і покращити свої знання про рослини: «Я думаю, що якщо ми використовуємо лише кущі та багаторічні рослини, це може бути дуже статичним і нудним для людей, які люблять сад — і для мене…”

23.03. Вебінар №4.

Про стійкі рослини та стійких садівників

Андріанна Недолуженко, Ужгород

Співвласниця одного з найбільших розсадників декоративних рослин в Україні -“Зелені Янголи”. Заснований в 2006 році, площа розсадника – 90 га+, з них 5 га – рослини в контейнері. Протягом року вирощують понад 2 млн рослин, близько 1000 сортів. Компанія регулярно проводить збір коштів на допомогу військовим, і за 2023 рік було зібрано понад 2,5 млн грн.

“…Люблю людей, вірю в їх позитивну сторону. Найбільш захоплюючим заняттям, напевно, є праця над собою”.

30.03. Вебінар №5.

Принципи створення традиційного українського саду

Влад Зварич, Київ

Український парфумер, колекціонер, концептуаліст, критик та ідеолог відродження сучасної української парфумерії. З 2020 року голова Гільдії парфумерів України, збирач музею української парфумерії повоєнного періоду, засновник творчого об’єднання Olfactorium, куратор багатьох мистецьких проєктів.

Лектор навчального курсу «Садимо, доглядаємо, використовуємо» в проєкті «САДИ», садівник.

Квітень

06.04 Вебінар №6.

Авторський дендропарк – від мрії до втілення

Ігор Добруцький, Київ

Український підприємець, громадський діяч, засновник приватного дендрологічного парку Добропарк, засновник і директор «Folk Ukraine», однієї з найбільших компаній з організації івентів в Україні, почесний президент громадської організації «Столичні ініціативи».

У 2017 році був обличчям та ведучим авторської програми про садівництво каналу «Дача». У 1988 році він заснував компанію «Роксолана» — першу фірму з продажу квітів, формування букетів та доставки в Україні.

13.04. Вебінар №7.

Сучасні природні сади: від проекту до догляду

Юлія Чемердовська, Одеса

Ландшафтна дизайнерка з 14-річним досвідом. Засновниця студії «Фітонія» (Білорусь). Співвласниця студії «Аквагарден» (м.Одеса, Україна).

Має реалізовані проєкти та сади в Білорусі, Україні, Чехії, Польщі, Литві, Грузії, Кіпрі, Німеччині, Австрії.
Юлія отримала Гран-прі на міжнародному конкурсі садів, займала призові місця на місцевих ландшафтних конкурсах.

20.04. Вебінар №8.

Гайд із садової фотографії: як зробити художні фото свого саду будь-якою технікою

Марія Савоскула, Київ

Фотограф, журналіст за освітою. Засновник компанії “Maria Savoskula Photography”. Професійно займається фотографією 17 років. Останні 6 років фотографує виключно садову тематику.

Працювала з багатьма відомими дизайнерами, ландшафтними фірмами України та Англії.
Має невеличкий сад неподалік від Києва. Вірить, що фотограф, у якого є свій сад та любов до кожної рослини, краще зрозуміє специфіку зйомки садів, ніж просто професійний фотограф.

27.04. Вебінар №9.

Стильні садові арт-об’єкти з натуральних матеріалів

Галина Дюговська та Володимир Балибердін – родина майстрів декоративно-прикладного та ювелірного мистецтва

Галина – членкиня Спілки художників України, лауреатка премії імени Катерини Білокур. Створює сучасні твори з текстилю, лози та різних природних матеріалів — панно, скульптури та інсталяції, які сповнені неймовірної енергії та краси.

Володимир – ювелір, працює 40 років у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Твори зберігаються в Музеї історичних коштовностей та приватних колекціях по всьому світу. Організатор, куратор та учасник численних виставок, пленерів, мистецьких акцій в Україні й за кордоном.

Травень

04.05. Вебінар №10.

Рослини-прибульці, або історії про інвазивні рослини

Олексій Коваленко, Київ

Науковець, біолог. Працює в Національному науково-природничому музеї НАН України. Творець інтерактивних екскурсійних програм у Природничому музеї.

Активно популяризує ботаніку — веде блог і Youtube-канал «Довколаботаніка», сторінку «Ботанік у кедах» та інші. Автор серії книжок з ботаніки: “Фрукти проти овочів”, “Рослини-прибульці”, “Планета грибів”.

11.05. Вебінар №11.

Проектування садів по біотопах: естетика та сталий розвиток

Ольга Добровольська, Київ

Ландшафтна архітекторка з 16-річним досвідом, засновниця “Ландшафтного бюро Dobrovolskaya”. Почала свій професійний шлях як садівник, щоб побачити і відчути життя саду зсередини. Аспірантка в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Досліджує тему ландшафтної організації відкритих громадських просторів.

Ольгою створено (проєктування і реалізація) понад 100 приватних садів, у тому числі у Франції, Нідерландах, 5 об’єктів громадських просторів, 4 об’єкта житлової забудови.

18.05. Вебінар №12.

Чарівні букети зі свого саду щодня, або як вирощувати квіти на зріз

Олена Ільченко, Полтава

Власниця квіткової ферми і садова блогерка. Ведуча YouTube-каналу “Щасливі в садах”, де розповідає про свій досвід садівництва та створення квіткової ферми. Авторка дитячої книги “Дівчинка в саду”.

“Я не ландшафтний дизайнер. І мій блог «Щасливі в садах» не про те, як правильно створювати сад… Свій сад я створюю з помилками. Але ми всі прагнемо, щоб наши сади були гарні. Тому помилки я виправляю, а потім роблю нові”.

23.05. Вебінар №13.

Підбір рослин і їх поєднань для втілення задач і образів в саду

Олена Бальжик, Кодаки, Київська обл.

Ландшафтний дизайнер з 24-річним досвідом, керівник ландшафтної компанії TERi-TORi, викладач у Європейській школі дизайну EDS, учасник та лектор семінарів, вебінарів, переможець конкурсу архітектурного фестивалю “Просто Неба”, 2017.

Крім комерційних об’єктів, створює свій власний сад на двох гектарах – як ландшафтний парк та експериментальний колекційний сад.

Познайомтеся з вебінарами, які раніше відбулися у Клубі. Це вже понад 60 вебінарів з різними експертами за 2023-24 рр:

https://welovesad.com/katalog-webinariv

Підписатися на новини від Закоханих у сад у вашому месенджері:

Item added to cart.
0 items -
0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина пустаПовернутися до магазину