Тестирование

АКЦІЯ до 3.09! КУПУЙ 3 саджанці ОТРИМАЙ 4-й у подарунок!

“Цей хлопець – справжній хитрун”, – каже Віктор Жадан про пекан, – “Квітувати він починає не раніше травня, поки не пройдуть весняні заморозки. Таким чином уникає підмерзання”кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник із селекції та насінництва, Віктор Жадан. Понад півстоліття свого життя присвятив вивченню горіхоплідних, є визнаним авторитетом для горіхівників України та Молдови.

Як виростити пекан з насіння?

 1. Вимочити насіння у воді 2-3 дні при t 18-25°С, змінюючи воду двічі на день або частіше. Останній раз рекомендуємо замочити насіння у розчині НВ-101 (1 крапля на 1 л) + Фітоцид або у слабкому розчині марганцівки.
 2. Змішати насіння з вологим субстратом (агроперліт, мох) та покласти в зіп-пакет або герметичний контейнер у холодильник на 2-3 місяці.
 3. Перевіряти насіння раз на 1-2 тижні, контролювати чи не з’явилася цвіль.
 4. Висаджувати горіхи в ґрунт або в контейнери після того, як пройдуть весняні заморозки (у квітні). Глибина загортання насіння повинна становити не менше 5-7 см. Зверху ґрунт мульчують органікою (листя, суха трава). Контейнери мають бути досить високими (наприклад, від пляшки на 1,5-2л), адже у пеканів у перші роки росте в основному корінь. Ґрунтосуміш для контейнера або універсальна, або накопати там, де згодом буде рости горіх.
 5. Сходи після висадки горіхів з’являться за місяць. Перші роки зростання пекан уповільнено. За рік у хороших умовах сіянці виростають до 20-30 см, до 2-3 років – до 50 см. Розвинені, міцні сіянці пересаджують на постійне місце в однорічному віці, дрібні або слабкі залишають на попередньому місці до 2-х, 3-х років.

Записи попередніх вебінарів

За час існування Клубу ми провели вже 36 вебінарів, які зараз доступні у записі, по сезонах:

👉 Весна-2023,

👉 Літо-2023,

👉 Осінь-2023.

При вступі до Клубу Ви отримаєте бонусом записи найцікавіших з цих попередніх вебінарів, зокрема – при сплаті абонемента на рік – до всіх записів!

Відгуки

Деякі відгуки членів Клубу про вебінари:

Вебінари – просто шикарні, а лектори – найкращі у своїй сфері!

У нас будиночок вже 6 років. 4 роки ми спостерігали за ділянкою:

– Олена Волинець
м. Київ

Цікаві вебінари кожен тиждень знайомлять з крутими спеціалістами

Коли приходиш на роботу після навчання, кажуть: “Забудь все, що вчила, бо все по іншому…”

– Людмила Сосніна
Скибинці, Київська обл
.

Підписатися на новини від Закоханих у сад у вашому месенджері:

Item added to cart.
0 items -
0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина пустаПовернутися до магазину