Вебінари з експертами

Розклад на осінь 2023

Вересень

09.09. Вебінар №1.

Про здоров’я саду та осінні роботи із захисту рослин

Володимир Сіленко, Київ

Кандидат с.-г. наук, завідувач експертного відділу, агроном-консультант з питань садівництва компанії «БТУ-Центр» (виробник біопрепаратів під ТМ «Жива земля»). Доцент кафедри садівництва НУБіП України. Пройшов шлях від агронома до вченого секретаря у Мліївському інституті садівництва ім. Л.П.Симиренка.

16.09. Вебінар №2.

Природний сад та сіяні квітучі луки

Юлія Новаковська, Київ

Ландшафтний архітектор, засновник та керівник ландшафтного бюро. Переможець та лауреат національних та міжнародних виставок у галузі ландшафтної архітектури. З 2000 року, після закінчення Московського державного університету Лісу, працює у сфері ландшафтного дизайну. Більшість проектів виконані в стилі “Природний сад”.

23.09. Вебінар №3.

Про зелені дахи, або як створити сад на даху будинку

Павло Чучук, Київ

Директор з виробництва компанії ZinCo GmbH.

Компанія існує з 1957 року і є світовим лідером і новатором на ринку «зелених» дахів. Головною метою ZinCo є поглиблення взаємозв’язків між людиною та природним середовищем.

30.09. Вебінар №4.

Ягідні королеви у природному саду: малина, ожина та ірга

Віталій Забудько, Вінницька обл.

Садівник, інженер, проектний менеджер та аналітик. Венчурний інвестор. Мандрівник. Має три вищі освіти, зокрема, садівництво в університеті Massey (Нова Зеландія).

Величезний досвід проектів у сільському господарстві, бджільництві, садівництві, аквакультурі, тваринництві та інших напрямках, в т.ч. промисловому та цивільному будівництві.

Жовтень

07.10 Вебінар №5.

Що робити, щоб все росло, або городина у найпростіший спосіб

Олександр Савін, м.Сарни, Рівненська обл.

Практик органічного городу та саду, винахідник, майстер-пічник, автор унікальної технології “Блочно-модульний город”. Стверджує, що на будь-якій, навіть найбільш неродючій землі можна створити оазис. Йому вдалося на неродючому піску досягти таких результатів, що мало кому вдається на чорноземах. Олександр зменшив свій город з 20 до 8 соток, а врожай збирає більший.

14.10. Вебінар №6.

Як створити фруктово-ягідний рай – без хімії та без помічників

Наталія Мартишинець, м.Виноградів, Закарпатська обл.

Господиня екзотичного колекційного саду 1 га із сотнями сортів хурми, винограду, азіміни, зизифуса, фісташок, ківі та інжиру – привезених з різних куточків світу.

У 2003 році у віці 55 років Наталія повернулася в Україну, щоб вилікувати себе від туберкульозу та гепатиту, і їй це вдалося – завдяки власному саду!

21.10. Вебінар №7.

Подільський Прованс та “вітамінна бомба”, або як вирощувати лаванду та спаржу

Володимир Білко, Вінниця

Власник найбільшого на Вінниччині лавандового поля та 1 гектару спаржі. Лінивий вчений-агроном, який не працював жодного дня у житті, адже це його покликання. Агроконсультант з органічного рослинництва, вирощування плодових, ягідних та нішевих культур. Працював у “БТУ-Центр”, бізнес-школі “Органік”.

28.10. Вебінар №8.

Стрижені форми, або робимо сад вишуканим та незвичайним

Оксана Кухар, Київ

Художник, ландшафтний архітектор та садівник, яка займається реставрацією, переплануванням та доглядом садів. Член Гільдії ландшафтних архітекторів України.

Майстер з обрізки рослин. Інженер-дослідник садово-паркового господарства.

Листопад

04.11. Вебінар №9.

Різноманіття цибулинних первоцвітів: результати експериментів в саду

Сергій Коженевський, Київ

Затятий та невтомний садівник-дослідник. Садовий експерт. Директор компанії “Водоспад”, магазину фірмового інструменту та садової техніки.

Збирає по світу та тестує у своєму експериментальному саду різні рослини, зокрема його любов – це перші весняні квіти, цибулинні.

11.11. Вебінар №10.

Малопоширені городні культури мінімального догляду: мальва, мангольд, фізаліс, ревінь, цибулі слизун, батун, шніт та інші

Микола Пінчук, Київ

Завідувач відділу аграрних досліджень та рослинництва НЕНЦ унівської молоді МОН України (бувший Центр юннатів). Координатор Юннатівської академії органічного землеробства і пермакультури.

Спеціаліст-практик, багато експериментує та перевіряє органічні малодоглядні технології у рослинництві.

18.11. Вебінар №11.

Сад колекціонера: рідкісні та екзотичні декоративні дерева та чагарники

Ірина та Віталій Холодови, Вінницька обл.

Віталій та Ірина – це надзвичайні колекціонери рідкісних дерев та чагарників. Понад 10 років збирають насіння в Україні та по всьому світі (для себе та на продаж), вирощують якісні саджанці у власному сімейному розсаднику “Сад колекціонера”.

Багато експериментують із живцюванням та щепленням хвойних порід.

25.11. Вебінар №12.

Український дизайн у сучасному світі

Марина Крячко, Харків

Відомий український ландшафтний дизайнер, аналітик, педагог. Мистецтвознавець сучасного ландшафтного дизайну. Арт-директор компанії ArtGeo. Експерт у ландшафтному проектуванні. Автор унікальної книги «Садовий задачник». Лектор, автор багатьох публікацій про сучасний ландшафтний дизайн. Викладач авторського курсу із проектування сучасних садів.

Члени Клубу про вебінари:

Вебінари – просто шикарні, а лектори – найкращі у своїй сфері!

У нас будиночок вже 6 років. 4 роки ми спостерігали за ділянкою:

– Олена Волинець
м. Київ

Цікаві вебінари кожен тиждень знайомлять з крутими спеціалістами

Коли приходиш на роботу після навчання, кажуть: “Забудь все, що вчила, бо все по іншому…”

– Людмила Сосніна
Скибинці, Київська обл
.

Познайомтеся з переліком вебінарів, які раніше відбулися у Клубі:
👉 Весна-2023,
👉 Літо-2023.

Item added to cart.
0 items -
0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина пустаПовернутися до магазину