Розклад вебінарів в клубі “Осінь 2023”

Вересень

09.09. Вебінар №1.

Природний сад та сіяні квітучі луки

Юлія Новаковська, Київ та Київська обл.

Ландшафтний архітектор, засновник та керівник ландшафтного бюро. Переможець та лауреат національних та міжнародних виставок у галузі ландшафтної архітектури. З 2000 року, після закінчення Московського державного університету Лісу, працює у сфері ландшафтного дизайну. Більшість проектів виконані в стилі “Природний сад”.

16.09. Вебінар №2.

Про здоров’я саду та осінні роботи із захисту рослин

Володимир Сіленко, Київ

Кандидат с.-г. наук, завідувач експертного відділу, агроном-консультант з питань садівництва компанії «БТУ-Центр» (виробник біопрепаратів під ТМ «Жива земля»). Доцент кафедри садівництва НУБіП України. Пройшов шлях від агронома до вченого секретаря у Мліївському інституті садівництва ім. Л.П.Симиренка.

23.09. Вебінар №3.

Про зелені дахи, або як створити сад на даху будинку

Павло Чучук, Київ

Директор з виробництва компанії ZinCo GmbH

Компанія існує з 1957 року і є світовим лідером і новатором на ринку «зелених» дахів. Головною метою ZinCo є поглиблення взаємозв’язків між людиною та природним середовищем.

30.09. Вебінар №4.

Український дизайн у сучасному світі

Марина Крячко, Харків

Відомий український ландшафтний дизайнер, аналітик, педагог. Мистецтвознавець сучасного ландшафтного дизайну. Арт-директор компанії ArtGeo. Експерт у ландшафтному проектуванні. Автор унікальної книги «Садовий задачник». Лектор, автор багатьох публікацій про сучасний ландшафтний дизайн. Викладач авторського курсу із проектування сучасних садів.

Жовтень

07.10 Вебінар №5.

Що робити, щоб все росло, або вирощування городини у найпростіший спосіб

Олександр Савін, м.Сарни, Рівненська обл.

Практик органічного городу та саду, винахідник, майстер-пічник, автор унікальної технології “Блочно-модульний город”. Стверджує, що на будь якій, навіть найбільш неродючій землі можна створити оазис. Йому вдалося на неродючому піску досягти таких результатів, що мало кому вдається на чорноземах. Олександр зменшив свій город з 20 до 8 соток, а врожай збирає більший.

14.10. Вебінар №6.

Як створити розумний виноградник: природний, з мінімумом зусиль, на півночі України

Євгеній Пригаровський, Чернігів

Виноградар-аматор, садівник. 17 років досвіду виноградарства за органічними технологіями. На півночі України успішно культивує понад 150 сортів та гібридних форм. Автор книг “Органічне землеробство: крок за кроком”, “Органічне виноградарство”, “Розумний виноградник”. З 2010 року проводить заняття «Школи органічного виноградарства», яку відвідали понад 500 слухачів.

21.10. Вебінар №7.

Подільський Прованс та “вітамінна бомба”, або як вирощувати лаванду та спаржу

Володимир Білко, Вінниця

Власник найбільшого на Вінниччині лавандового поля та 1 гектару спаржі. Лінивий вчений-агроном, який не працював жодного дня у житті, адже це його покликання. Агроконсультант з органічного рослинництва, вирощування плодових, ягідних та нішевих культур. Працював у “БТУ-Центр”, бізнес-школі “Органік”.

28.10. Вебінар №8.

Про стрижені форми, або робимо свій сад вишуканим та незвичайним

Оксана Кухар, Київ

Художник, ландшафтний архітектор та садівник, яка займається реставрацією, переплануванням та доглядом садів. Член Гільдії ландшафтних архітекторів України.

Майстер з обрізки рослин. Інженер-дослідник садово-паркового господарства.

Листопад

04.11. Вебінар №9.

Різноманіття цибулинних первоцвітів: результати експериментів в саду

Сергій Коженевський, Київ

Затятий та невтомний садівник-дослідник. Садовий експерт. Директор компанії “Водоспад”, магазину фірмового інструменту та садової техніки.

Збирає по світу та тестує у своєму експериментальному саду різні рослини, зокрема його любов – це перші весняні квіти, цибулинні.

11.11. Вебінар №10.

Малопоширені городні культури мінімального догляду: мальва, мангольд, фізаліс, ревінь, цибулі слизун, батун та шніт тощо

Микола Пінчук, Київ

Завідувач відділу аграрних досліджень та рослинництва НЕНЦ унівської молоді МОН України (бувший Центр юннатів). Координатор Юннатівської академії органічного землеробства і пермакультури.

Спеціаліст-практик, багато експериментує та перевіряє органічні малодоглядні технології у рослинництві.

18.11. Вебінар №11.

Сад колекціонера: різноманіття рідкісних та екзотичних декоративних чагарників та дерев

Ірина та Віталій Холодови, Вінницька обл.

Віталій та Ірина – це надзвичайні колекціонери рідкісних дерев та чагарників. Більше 10 років збирають насіння в Україні та по всьому світі (для себе та на продаж), вирощують якісні саджанці у власному сімейному розсаднику “Сад колекціонера”.

Багато експериментують із живцюванням та щепленням хвойних порід.

25.11. Вебінар №12.

Як створити фруктово-ягідний рай – без хімії та без помічників

Наталія Мартишинець, м.Виноградів, Закарпатська обл.

Господиня екзотичного колекційного саду 1 га із сотнями сортів хурми, винограду, азіміни, зизифуса, фісташок, ківі та інжиру – привезених з різних куточків світу.

У 2003 році у віці 55 років Наталія повернулася в Україну, щоб вилікувати себе від туберкульозу та гепатиту, і їй це вдалося – завдяки власному саду!

Бонусний вебінар

Вебінар №13.

Як заробити $80000 за рік на присадибній ягідній ділянці 50 соток

Віталій Забудько, Вінницька обл.

Садівник, інженер, проектний менеджер та аналітик. Венчурний інвестор. Мандрівник. Має три вищі освіти, зокрема, садівництво в університеті Massey (Нова Зеландія).

Величезний досвід проектів у сільському господарстві, бджільництві, садівництві, аквакультурі, тваринництві та інших напрямках, в т.ч. промисловому та цивільному будівництві.

Підписатися на новини від Закоханих у сад у вашому месенджері:

Item added to cart.
0 items -
0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина пустаПовернутися до магазину