Вебінари з експертами
Розклад на осінь 2023
Вересень
09.09. Вебінар №1.
Про здоров’я саду та осінні роботи із захисту рослин
Володимир Сіленко, Київ
Кандидат с.-г. наук, завідувач експертного відділу, агроном-консультант з питань садівництва компанії «БТУ-Центр» (виробник біопрепаратів під ТМ «Жива земля»). Доцент кафедри садівництва НУБіП України. Пройшов шлях від агронома до вченого секретаря у Мліївському інституті садівництва ім. Л.П.Симиренка.
16.09. Вебінар №2.
Природний сад та сіяні квітучі луки
Юлія Новаковська, Київ
Ландшафтний архітектор, засновник та керівник ландшафтного бюро. Переможець та лауреат національних та міжнародних виставок у галузі ландшафтної архітектури. З 2000 року, після закінчення Московського державного університету Лісу, працює у сфері ландшафтного дизайну. Більшість проектів виконані в стилі “Природний сад”.
23.09. Вебінар №3.
Про зелені дахи, або як створити сад на даху будинку
Павло Чучук, Київ
Директор з виробництва компанії ZinCo GmbH.
Компанія існує з 1957 року і є світовим лідером і новатором на ринку «зелених» дахів. Головною метою ZinCo є поглиблення взаємозв’язків між людиною та природним середовищем.
30.09. Вебінар №4.
Ягідні королеви у природному саду: малина, ожина та ірга
Віталій Забудько, Вінницька обл.
Садівник, інженер, проектний менеджер та аналітик. Венчурний інвестор. Мандрівник. Має три вищі освіти, зокрема, садівництво в університеті Massey (Нова Зеландія).
Величезний досвід проектів у сільському господарстві, бджільництві, садівництві, аквакультурі, тваринництві та інших напрямках, в т.ч. промисловому та цивільному будівництві.
Жовтень
07.10 Вебінар №5.
Що робити, щоб все росло, або городина у найпростіший спосіб
Олександр Савін, м.Сарни, Рівненська обл.
Практик органічного городу та саду, винахідник, майстер-пічник, автор унікальної технології “Блочно-модульний город”. Стверджує, що на будь-якій, навіть найбільш неродючій землі можна створити оазис. Йому вдалося на неродючому піску досягти таких результатів, що мало кому вдається на чорноземах. Олександр зменшив свій город з 20 до 8 соток, а врожай збирає більший.
14.10. Вебінар №6.
Як створити фруктово-ягідний рай – без хімії та без помічників
Наталія Мартишинець, м.Виноградів, Закарпатська обл.
Господиня екзотичного колекційного саду 1 га із сотнями сортів хурми, винограду, азіміни, зизифуса, фісташок, ківі та інжиру – привезених з різних куточків світу.
У 2003 році у віці 55 років Наталія повернулася в Україну, щоб вилікувати себе від туберкульозу та гепатиту, і їй це вдалося – завдяки власному саду!
21.10. Вебінар №7.
Подільський Прованс та “вітамінна бомба”, або як вирощувати лаванду та спаржу
Володимир Білко, Вінниця
Власник найбільшого на Вінниччині лавандового поля та 1 гектару спаржі. Лінивий вчений-агроном, який не працював жодного дня у житті, адже це його покликання. Агроконсультант з органічного рослинництва, вирощування плодових, ягідних та нішевих культур. Працював у “БТУ-Центр”, бізнес-школі “Органік”.
28.10. Вебінар №8.
Стрижені форми, або робимо сад вишуканим та незвичайним
Оксана Кухар, Київ
Художник, ландшафтний архітектор та садівник, яка займається реставрацією, переплануванням та доглядом садів. Член Гільдії ландшафтних архітекторів України.
Майстер з обрізки рослин. Інженер-дослідник садово-паркового господарства.
Листопад
04.11. Вебінар №9.
Різноманіття цибулинних первоцвітів: результати експериментів в саду
Сергій Коженевський, Київ
Затятий та невтомний садівник-дослідник. Садовий експерт. Директор компанії “Водоспад”, магазину фірмового інструменту та садової техніки.
Збирає по світу та тестує у своєму експериментальному саду різні рослини, зокрема його любов – це перші весняні квіти, цибулинні.
11.11. Вебінар №10.
Малопоширені городні культури мінімального догляду: мальва, мангольд, фізаліс, ревінь, цибулі слизун, батун, шніт та інші
Микола Пінчук, Київ
Завідувач відділу аграрних досліджень та рослинництва НЕНЦ унівської молоді МОН України (бувший Центр юннатів). Координатор Юннатівської академії органічного землеробства і пермакультури.
Спеціаліст-практик, багато експериментує та перевіряє органічні малодоглядні технології у рослинництві.
18.11. Вебінар №11.
Сад колекціонера: рідкісні та екзотичні декоративні дерева та чагарники
Ірина та Віталій Холодови, Вінницька обл.
Віталій та Ірина – це надзвичайні колекціонери рідкісних дерев та чагарників. Понад 10 років збирають насіння в Україні та по всьому світі (для себе та на продаж), вирощують якісні саджанці у власному сімейному розсаднику “Сад колекціонера”.
Багато експериментують із живцюванням та щепленням хвойних порід.
25.11. Вебінар №12.
Український дизайн у сучасному світі
Марина Крячко, Харків
Відомий український ландшафтний дизайнер, аналітик, педагог. Мистецтвознавець сучасного ландшафтного дизайну. Арт-директор компанії ArtGeo. Експерт у ландшафтному проектуванні. Автор унікальної книги «Садовий задачник». Лектор, автор багатьох публікацій про сучасний ландшафтний дизайн. Викладач авторського курсу із проектування сучасних садів.
Члени Клубу про вебінари:
Вебінари – просто шикарні, а лектори – найкращі у своїй сфері!
У нас будиночок вже 6 років. 4 роки ми спостерігали за ділянкою:
– Олена Волинець
м. Київ
Цікаві вебінари кожен тиждень знайомлять з крутими спеціалістами
Коли приходиш на роботу після навчання, кажуть: “Забудь все, що вчила, бо все по іншому…”
– Людмила Сосніна
Скибинці, Київська обл.
Познайомтеся з переліком вебінарів, які раніше відбулися у Клубі:
👉 Весна-2023,
👉 Літо-2023.