Розклад вебінарів на листопад 2023

Беріть участь у вебінарах з ТОП-експертами, досвідченими садівниками-практиками по темах, важливих для природного саду. У листопаді – 4 таких зустрічі.

Листопад 2023

04.11. Вебінар №9.

Різноманіття цибулинних первоцвітів: результати експериментів в саду

Сергій Коженевський, Київ

Затятий та невтомний садівник-дослідник. Садовий експерт. Директор компанії “Водоспад”, магазину фірмового інструменту та садової техніки.

Збирає по світу та тестує у своєму експериментальному саду різні рослини, зокрема його любов – це перші весняні квіти, цибулинні.

11.11. Вебінар №10.

Малопоширені городні культури мінімального догляду: мальва, мангольд, фізаліс, ревінь, цибулі слизун, батун, шніт та інші

Микола Пінчук, Київ

Завідувач відділу аграрних досліджень та рослинництва НЕНЦ унівської молоді МОН України (бувший Центр юннатів). Координатор Юннатівської академії органічного землеробства і пермакультури.

Спеціаліст-практик, багато експериментує та перевіряє органічні малодоглядні технології у рослинництві.

18.11. Вебінар №11.

Сад колекціонера: рідкісні та екзотичні декоративні дерева та чагарники

Ірина та Віталій Холодови, Вінницька обл.

Віталій та Ірина – це надзвичайні колекціонери рідкісних дерев та чагарників. Понад 10 років збирають насіння в Україні та по всьому світі (для себе та на продаж), вирощують якісні саджанці у власному сімейному розсаднику “Сад колекціонера”.

Багато експериментують із живцюванням та щепленням хвойних порід.

25.11. Вебінар №12.

Український дизайн у сучасному світі

Марина Крячко, Харків

Відомий український ландшафтний дизайнер, аналітик, педагог. Мистецтвознавець сучасного ландшафтного дизайну. Арт-директор компанії ArtGeo. Експерт у ландшафтному проектуванні. Автор унікальної книги «Садовий задачник». Лектор, автор багатьох публікацій про сучасний ландшафтний дизайн. Викладач авторського курсу із проектування сучасних садів.

Item added to cart.
0 items -
0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина пустаПовернутися до магазину