Подорожі Клубу Закоханих у сад у 2023

Удольфіанські сади

22-27 липня, Німеччина – Нідерланди

Сади “нової хвилі” Піта Удольфа та найкращі сади Нідерландів: водні сади Ади Хофман, лабораторію дизайну Мін Руйс, 200+ садів Аппельтерна і… їстівний ліс арборетума Тромпенбурга.

Сади для ледачих садівників

14-20 серпня, Польща – Німеччина

Сади Карла Форстера та палац Сан-Сусі у Потсдамі. Марцан парк у Берліні із 25+ унікальними “Садами світу”. Японський сад у Вроцлаві. Живі будинки: арбо-архітектура Костянтина Кірша у Гессені.

Тур “Як створити оазис”

2, 9 та 10 вересня, Київ – Васильківські Карпати

З Оленою Бальжик та Олексієм Івановим. Парк Рошен, чарівне перетворення бувшої фабрики у локацію із буянням трав та квітів, + неймовірно гарний сімейний сад Олени та Олексія.

Сучасні природні сади

7 та 8 жовтня, Романків – ЖК Білий шоколад, Київська обл.

З Юлією Новаківською. Приватний сад у Романкові, який у 2022 році увійшов до short-list International Design Awards. Три паркові локації у ЖК Білий шоколад, як найкращі приклади ландшафту біля багатоповерхівок.

Осінній світ рослин

21 та 29 жовтня, Київ, НБС ім. Гришка

З дендрологом Петром Рековцем. 5 км по невідомому для більшості маршруту: всього 14 садів та ландшафтних ділянок. Сад топіарі, магнолій, хвойних, розових, витких рослин… А також Крим, Кавказ, Далекий схід та інші.

Рідкісні деревні

22 та 28 жовтня, Київ, Ботанічний сад ім. акад. Фоміна

Закрита частина одного з найстаріших ботанічних садів України. Рідкісні вічнозелені та хвойні дерева, яким вже понад 100-150 років. у супроводі провідного експерта з ботанічного саду, Ірини Іванової.

Члени Клубу про тур “Удольфіанські сади”:

Це неймовірний тур, без перебільшення!

Я отримала величезне задоволення від усього туру.

Досить насичена програма, цікаві екскурсії, красиві сади, безліч ідей для втілення, навіть на міських клумбах.

– Тетяна Юрах
Рівне

Сади вразили неймовірною красою, і різноманіттям квітів, дерев, різнотрав’я.

Багато нових ідей, бажань, творінь після туру. Нарешті наживо зустрілася з чудовою, світлою родиною Трофименків, також познайомилася з багатьма учасниками, і на серці радісно, і тепло, що скільки людей прагнуть жити в красі, хочуть перетворити нашу країну в чудовий, квітучий сад.

– Ніна Безмаль
Канів, Черкаська область

Item added to cart.
0 items -
0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина пустаПовернутися до магазину