Навчання у Клубі – створюємо та покращуємо сад разом

❓ Чи задоволені своїм садом? Його розмаїттям та здоров’ям, красою та естетикою, врожаями?

❓ Чи є у вас вільний час, щоб насолоджуватися садом і відновлювати в ньому свій душевний спокій?

❓ Чи відчуваєте ви єднання з природою у своєму садочку?

Якщо ви відповіли тричі ТАК, тоді ми щиро вітаємо вас, радіємо за вас та разом з вами, бо ви на землі вже живете у власному раю! Будь ласка, запрошуємо вас на освітню платформу Клубу Закоханих у сад, – ваші знання та досвід цінні та дуже потрібні сьогодні вже майже 250 учасникам Клубу!

Але якщо хоча б на одне з цих питань ви маєте негативну відповідь, а разом з тим у вас є бажання та сили створювати чи покращувати свій сад, ми запрошуємо вас пройти шлях до омріяного саду разом з нами, з Клубом Закоханих у сад.

Сьогодні поговоримо про головну складову Клубу: про навчання 🏫

По-перше, є дві навчальні програми.

🕐 Їхня тривалість – календарний рік, усі сезони.

👉 Одна програма для новачків, у яких мало знань та досвіду, немає чіткого уявлення про свій сад та відсутній його проект.

👉 Друга програма – для досвідчених садівників, які вже давно мають свій сад, але бажають зробити його більш стійким, врожайним або декоративним, і таким, щоб потребував меншого догляду.

По-друге, ці навчальні програми модульного типу, мають чіткий та конкретний результат 🎯 який ви отримаєте після навчання.

📃 Новачки за 6 навчальних ступенів розроблять концепцію та ескізний проект саду, підберуть рослини та розмістять їх на плані ділянки, познайомляться з основними роботами у саду та зроблять їх календарний план.

🌳🌲 Досвідчені ж будуть покращувати свій сад завдяки використанню конкретних технологій природного саду по таких напрямках: родючість ґрунту, волога в саду, догляд за деревами, захист від хвороб та шкідників по конкретних культурах, поєднання рослин та робота з бур’янами, зменшення роботи у саду, органічний город та інших.

По-третє, навчатися будемо разом, тобто всі учасники Клубу проходять програму в одному ритмі. Щотижня ви отримуєте новий урок, виконуєте домашні завдання і за результатами місячної роботи ми разом збираємося на онлайн-зустріч в zoom, де обговорюємо результати, питання, які виникли під час виконання домашньої роботи тощо.

По-четверте, у вас буде підтримка під час навчання як в особі куратора, так і серед спільноти Клубу. Куратори відповідатимуть на ваші запитання у коментарях до уроків. Спільнота зараз має чат у telergam, а найближчим часом ми запустимо власну зручну веб-платформу для спілкування членів Клубу.

По-п’яте, є гнучкі варіанти оплати 💰 навчання:

✅ місячний абонемент, якщо ви сумніваєтеся та не знаєте, чи підійде вам Клуб, або у вас зараз обмаль вільних коштів, – коштує 500 грн,

✅ квартальний – вигідніший, за 1250 грн,

✅ найбільш вигідний – це річний абонемент, що також включає нашу індивідуальну консультацію з вашого проекту 4500 грн. Для новачків найбільш ефективним буде саме цей варіант.

І ще, чому ми можемо гарантувати вам результати від навчання? 🤓

  • маємо власний сад 1 га з тисячами дерев, у якому ми живемо, та на власному досвіді перевіряємо всі технології, які вам даємо,
  • вже 5 років проектуємо сади замовникам, створили понад 20 проектів природних садів від 10 соток до 50 га, тож знаємо як це робиться,
  • понад 6 років займаємося онлайн-навчанням, співпрацювали з десятками експертів, наші курси пройшли вже сотні студентів, є відгуки. Також ми постійно покращуємо свою методику навчання, і впевнені, що Клуб – це найкраща форма для навчання саме по саду.

І останнє, що дуже ВАЖЛИВО.
На жаль, у вас майже немає часу на прийняття рішення.

Субота, 4 березня – це останній день, коли ще відкрито вступ до Клубу і ми відразу починаємо навчання! Наступний раз зайти до Клубу можна буде лише ще через 3 місяці.

Отримайте більше інформації про Клуб та оберіть свій варіант клубного абонемента – за посиланням: ilovesad.com/klub/

Клуб Закоханих у сад, навчання

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Item added to cart.
0 items -
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина пустаПовернутися до магазину