марафон Закоханих у сад

сад БЕЗ хімії?.. Це дуже просто!

23-25 лютого 2024 року

Завдяки марафону ви зможете

Створити здоровий сад без використання шкідливих хімічних препаратів

Ефективно захищати рослини, використовуючи методи, які поважать природу

Вирощувати екологічно чисті овочі та фрукти без шкоди для довкілля

Сприяти біорізноманіттю та екологічному балансу у вашому саду

Вибрати біопрепарати та ентомофагів, які будуть корисними вашому саду

Знайти однодумців і стати частиною спільноти людей, які прагнуть до гармонії з природою

ДЛЯ КОГО

Ви хочете жити в гармонії з природою, але не знаєте, як це зробити в вашому саду?

Втомилися від хімії та шукаєте екологічні та природні методи боротьби зі шкідниками та хворобами?

Мрієте про екологічно чистий сад, який буде радувати вас красою, щедрими врожаями та буде безпечним для вас, ваших дітей та довкілля?

Тоді наш безкоштовний марафон “Сад без хімії?.. Це дуже просто!” для вас!

ПРОГРАМА МАРАФОНУ

“Сад – це місце, де природа і людина співпрацюють.” – Лінда Хей

День 1. Вступ до біологічного захисту рослин

Що таке біологічний захист рослин?

Переваги та недоліки біологічного захисту.

Основні принципи саду як стійкої екосистеми.

Огляд найпоширеніших шкідників та хвороб саду.

Ефективні біологічні методи боротьби з шкідниками та хворобами.

Агротехнічні методи профілактики.

Використання сидеральних культур.

Підвищення стійкості рослин до хвороб та шкідників.

Практичні поради з біологічного захисту саду.

День 2. Профілактика хвороб та шкідників у саду

День 3. Біопрепарати та ентомофаги: практичне застосування

Види біопрепаратів та їх дія.

Правила приготування та застосування біопрепаратів.

Сезонний календар обробок саду.

Ентомофаги: корисні комахи в саду.

Практичні приклади використання біопрепаратів та ентомофагів.

День 1. Вступ до біологічного захисту рослин

Що таке біологічний захист рослин?

Переваги та недоліки біологічного захисту.

Основні принципи саду як стійкої екосистеми.

Огляд найпоширеніших шкідників та хвороб саду.

Ефективні біологічні методи боротьби з шкідниками та хворобами.

День 2. Профілактика хвороб та шкідників у саду

Агротехнічні методи профілактики.

Використання сидеральних культур.

Підвищення стійкості рослин до хвороб та шкідників.

Практичні поради з біологічного захисту саду.

День 3. Біопрепарати та ентомофаги: практичне застосування

Види біопрепаратів та їх дія.

Правила приготування та застосування біопрепаратів.

Ентомофаги: корисні комахи в саду.

Практичні приклади використання біопрепаратів та ентомофагів.

ВЕДУЧІ

Надія та Петро Трофименко – природні садівники та засновники Клубу Закоханих у сад: спільноти однодумців, які створюють квітучий рай на своїй землі.

Завдяки нашій пристрасті та 20-річному досвіду в органічному землеробстві, розробили методику Закоханих у сад, яка дозволяє створювати естетичні та врожайні сади мінімального догляду.

Маємо понад 7 років досвіду у проектуванні та догляді за природними садами, розробили десятки проектів, де висадили тисячі дерев та кущів.

Навчили понад 10.000 людей на онлайн-курсах та марафонах, ділимось своїми знаннями на YouTube-каналі з 4.000 підписниками.

Автори Петро та Надія
Петро та Надія 6
Петро та Надія 8
Петро та Надія 9
я и надя
Надя на питомнике
Петро та Надія 3
влиндерхоф2
previous arrow
next arrow
трофименко4
Кедрів (різних кедрових сосен) у нас у саду понад 30
трофименко6
Трофименко8-
трофименко2
Трофименко9-
Трофименко10-
трофименко1
Трофименко7-
Плодовий сад Трофименко – у соснах
трофименко5
трофименко3
previous arrow
next arrow

Наш власний унікальний сад на 1 га є джерелом натхнення для тисяч людей. Ми вирощуємо велику різноманітність дерев та кущів без поливу, збираємо врожаї різних плодів та ягід с весни до осені – дуже багато малини, відрами маслюки та рижики…
20 років тому це була рілля, дуже бідний ґрунт, пагорб відкритий вітрам на півдні Київської обл., тож літом дуже велика спека та сухо. Це був суцільний пирій та повно мурахів…
В саду щодного разу на застосовували хімічні засоби захисту рослин. Догляд за садом лише 3-4 години на тиждень.

ВІДГУКИ на марафон (листопад 2023)

1 Ольга

Відкриття – що таки можна без хімії, дякую! Бо навколо більшість наче помішані на кропленні “дієвими” хімічними препаратами від усього і самі протруєні ідеєю все труїти, мовляв, такі часи, що шкідники та хвороби мутували, і їх мож подолати лише сильнодіючими штучними засобами… Ще раз дякую за вашу наполегливість у відновленні природнього середовища! Натомість дуже сподобалась ідея природного імунітету рослин, здорової землі, грядки Розума! Дай Боже, щоб якомога більше людей загорілися цією ідеєю і перестали все труїти!
✍️ Ольга

3 Олена

Взяла для себе багато нового, буду пробувати впроваджувати Ваші поради в себе в саду і на городі. Я взагалі і до цього була сильним противником обробок і підживлень хімічними засобами, намагалась вирощувати все лише екологічними методами, а тепер і поготів. Я давно пробую окремі методи, але так глибоко ніколи не заглиблювалась. Дякую Вам щиро, взяла для себе багато користі від марафону!
✍️ Олена

14 Світлана

Обробляти рослини біопрепаратами мені подобається більш всього. Від хімічних препаратів відмовилась вже років з 10. Спочатку було дивно, адже біо потрібно обробляти кожні 10-14 днів, але результат того вартий. Рослинки крепкі, гарно стали рости, а коли хворіють, то швидко відновлюються. Буду застосовувати цього року ваші схеми обробок. Дуже цінна інформація. Дякую
✍️ Світлана

16 Надія

Хімічними засобами майже не користувалася, а після марафону відмовляюся остаточно. Дуже зацікавила інформація про мікоризу, бокаші (смішне слово, досі вважала його якимсь непристойним😀), теплі грядки Розума (багато читала про високі/теплі грядки, але з іншою назвою). Велике дякую за схеми обробок! Нарешті я зможу розібратися з тою складною наукою)))
✍️ Надія

18 Ірина

Найбільші проблеми у мене з колорадським жуком і хворобами персика. Для боротьби з цими проблемами я використовую хімічні препарати, бо до цього марафону я вважала біопрепарати малоефективними. Ви відкрили мені очі на ту кількість не шкідливих для довкілля заходів, щоб ефективно боротися зі шкідниками і хворобами. Тепер я буду використовувати тільки біопрепарати, приваблювати в сад корисних комах, птахів і тварин, посаджу більше рослин-фітонцидів.
✍️ Ірина

20 Максим Некраса

Тепер ясно, чому не працювала органіка: чередування (хоч і зрідка) з хімією вбивала нанівець всі плюси від органіки. Тож тепер тільки органіка! Окремо дякую за додаткові схеми обробок саду.
✍️ Максим Некраса

7 Тетяна

#інсайт_дня. Сьогодні в мене їх таки багато: і золотоочки та гусінь, і агрозин та слимаки, і цикадки, які в мене по ходу на парі дерев є. І майже весь перелік препаратів, які були описані. У мене теж біопрепарати, але парочка із живої землі, решту додала в свій новостворений щоденник)
✍️ Тетяна

12 Тетяна Шадріна

Найбільші проблеми – парша на грушах, аґрусі. Обробляю мідним купоросом. Аґрус обробляла також розведеним у воді попелом і господарським милом. Курчавість персиків і хвороба листя винограду – також велика проблема. Бризкали хімпрепаратами. Тепер буду пробувати біопрепарати. І хочу спробувати “оживити” землю (земля бідна на ділянці) та застосовувати принципи для перетворювання своєї ділянки в “природний сад”.
✍️ Тетяна Шадріна

10 Світ Ірина

Зрозуміла, що я на вірному шляху. Цього року вперше застосовувала профілактичні обробки баковими сумішами і, о диво!!! Цей метод працює!!! Цілий рік я збирала інформацію про природне землеробство, біопрепарати, копіювала, записувала, намагалася систематизувати отриману інформацію…. а тут бац, Ваші уроки!! Провела з Вами незабутні 5 днів, найкращих за останні місяці (бо лишилася без роботи у такий нелегкий час), маю надію, що у мене все вийде, поступово, крок за кроком. Окрема подяка за таблиці по біопрепаратам!
✍️ Світ Ірина

2 Ирина

#інсайт_дня. Наступного сезону повністю переходжу на біопрепарати
✍️ Ирина

6 Надежда Алексєєва

#інсайт_дня. Для мене відкриття, що можна за допомогою біопрепаратів профілактично попереджати захворювання.
✍️ Надежда Алексєєва

5 Галина

Вдячна вам за відкриття азів становлення чи зростання саду. Звісно, що я місцями цікавилась, як то все організувати, але саме ви за короткий час розкрили всі особливості саме правильної побудови від початку. Бо те, що я робила спочатку, пару років тому – частково потребує переробки, а місцями і взагалі заміни. Ви робите велику справу, дай вам Боже, здоров’я. Ще раз велике спасибі за ці неймовірно змістовні, сповнені любові до саду, природи і життя, уроки.
✍️ Галина

4 Вікторія Чернова

#інсайт_дня. З 2023 року почали обробляти баковими сумішами з біопрепаратів. Головне обробляти періодично і тоді точно є сенс. Ще багато гнилі на яблунях, але це не зрівняно з попереднім роком.
✍️ Вікторія Чернова

9 Ірина

Плодові дерева, ягідні чагарники та город систематично обробляю тільки біопрепаратами (Жива земля , БТУ Бітоксібацилін, Тріхофіт, Актофіт та інші). Хвойні рослини, декоративні дерева, кущі та квіти обробляю хімічними препаратами. Послухавши ваші вебінари вирішила повністю відмовитися від хімічних препаратів. Розумію що систематичне користування Біопрепаратами допоможе мені позбутися проблем з шкідниками та хворобами.
✍️ Ірина

8. Ольга Проць

Перше, що зробила – викинула хімікати, котрі радили купити 😒 Добре, що не розігналася – витратила небагато, НА ЩАСТЯ ПОЗНАЙОМИЛАСЬ З ВАМИ! 👍
✍️ Ольга Проць

11. Євгенія Шаповал

Завжди була більш схильна до біопрепаратів. Добре знаю майже всі, про які Ви розповіли нам. Вивчала їх, застосовувала. Але, на жаль, за браком знань, обробляла і хімічними (зазвичай причиною ставало необхідність частих обробок біопрепаратами та їх ціна). Сьогодні інформація дозволила структурувати мої знання та заповнити їх прогалини. Тому тепер вже остаточно перейду на органічне землеробство. Щире дякую!
✍️ Євгенія Шаповал

previous arrow
next arrow

Відеовідгуки

Інна Олійник, Кропивницький
PlayPlay
Олена Климкина, Куп’янськ
PlayPlay
Тамара Проскурня, Суми
PlayPlay
Олена Солдатова, Чернігівська обл.
PlayPlay
Тетяна Глебова
PlayPlay
Наталія Кучма, Київська обл.
PlayPlay
Олена Гнатко, Дніпро
PlayPlay
previous arrow
next arrow
 
Інна Олійник, Кропивницький
Олена Климкина, Куп’янськ
Тамара Проскурня, Суми
Олена Солдатова, Чернігівська обл.
Тетяна Глебова
Наталія Кучма, Київська обл.
Олена Гнатко, Дніпро
previous arrow
next arrow

УМОВИ УЧАСТІ

Щоб взяти участь у марафоні необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку “Реєстрація” та відповідайте на повідомлення від нас у вашому месенджері: Telegram (Телеграм) або Viber (Вайбер).

У календарі зробіть відмітку: марафон відбудеться з 23 по 25 лютого.

Цей захід ми проводимо на безоплатній основі. Мало того, при умові виконання наших завдань ви отримаєте на свій бонусний рахунок до 450 грн!

Запис марафону. Якщо ви з будь-яких причин не можете, або не встигаєте взяти участь у марафоні, або просто хочете його передивитися ще раз, його запис буде доступний вам до 28 лютого включно!

Чому марафон безкоштовний?

Ми мріємо про прекрасне майбутнє, у якому природний спосіб життя є модним та популярним, де щасливі родини живуть на своїй землі у гармонії з природою.

Цей марафон може стати для вас одним з кроків на шляху до вашого омріяного саду, а значить наблизить нас до нашої великої мрії 😀 І головне, можливо, ви захочете й надалі йти разом із нами до цього прекрасного майбутнього – але це вирішувати вам після марафону!

Реєстрація на марафон

Сад без хімії?.. Це дуже просто!

Дати проведення: 23-25 лютого 2024 року.

Вартість участі: безкоштовно.

Організатори: Петро та Надія Трофименко, Закохані у сад.

З усіх питань можете писати нам у вайбер або телеграм: 38 067 754 0678.

Підписатися на новини від Закоханих у сад у вашому месенджері:

Item added to cart.
0 items -
0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина пустаПовернутися до магазину