Марафон “Сад без поливу”
День 4. Дизайн та планування посухостійкого саду
Перейти до інтернет-магазину саджанців >>>
Домашнє завдання:
- Чи будете ви використовувати концепцію “ксеріскейпінг” у вашому саду? Як ви хочете змінити свій сад?
- Заплануйте кроки до вашої мети посухостійкого саду. Що ви будете робити в першу чергу?
- Напишіть короткий відгук про перші 4 дні марафону: що вразило, що було новим та незвичним, що сподобалось, а що ні.
Відповідь на домашнє завдання напишіть нижче у коментарях.
Матеріали 4-го дня:
Дизайн та планування посухостійкого саду. PDF-презентація.
1. Концепцію починала втілювати вже з того часу, як зрозуміла, що погода буває надто непередбачуваною і найчастіше сухою. Вітер видуває вологу, не все виживає. Тому, коли вибираю рослини в розсаднику чи яке насіння посіяти, то в першу чергу це рослини, які більш посухостійкі. Мульчувати почала давно, але не вистачає ресурсів для закриття всіх потреб у… Читати далі »
Концепція вже інтуїтивно впроваджується, багато з описаного зроблено. Поки залишається в голові конфлікт між посухостійким садом і звичним, з буянням улюблених квітів накшалт півоній чи чогось вологолюбного. Треба буде уважно придивитись до можливості облаштування водойми. Сподобалась ідея з камінням. Дуже дякую за марафон, інформації багато, наводить на роздуми, дає інший погляд на звичні речі. Підштовхує… Читати далі »
Добрий ранок. Запізнилась з вчасним переглядом уроків. Планую використовувати цю концепцію саду на невеликих ділянках(зонах). Планую зони ,де будуть жити посухостійкі рослини. Мульча(?-де її придбати), теплі грядки,грунтопокривні рослини. Найперше ,треба розмножити конюшину. Вона росте у мене місцями. Паралельно готую трави і квіти для альпійської гірки. Виростила з насіння, поки живуть у горщиках. Збираю кущі ,… Читати далі »
Дякуємо за цінні поради.,будемо використовувати концепцію.,створювати ландшафт з рослин,які добре адаптуються до нашого клімату.,зберігати вологу за допомогою
розумних грядок.,садити рослини ярусами.,
більше мульчі додавати.,не чіпати мурашники.
В першу чергу будемо робити розумні грядки
і дренажні роботи.
Щиро дякуємо за марафон., за теплу атмосферу і цінні поради.Дуже сподобався
сад Фостера, мріємо про такий .
Добрый вечер! Концепцию начала внедрять на своем участке можно сказать интуитивно. В позапрошлом году посадила 20 шт лаванды, в прошлом еще добавила ок.10 шт и сделала что-то типа альпийской горки с засухоустойчивыми цветами. На грядках буду использовать больше мульчи, нужно также подумать над вариантами ее добычи. На пустующих участках постелю картон, чтобы избавиться от пырея… Читати далі »
Місця не багато, але якісь елементи буду використовати однозначно Планую робити вітрозахист ділянки, мульчувати, компостування для біогумусу, пристовбуровий рідкий полив дерев. Не буду виводити кротів і мурах як планував Я новачок у садоводстві, знав про пристовбуровий полив але забув, нагадали) Ніого не знав про вітрозахист, це і підход до культивації структурного ґрутну мабуть найбільші уроки… Читати далі »