Розклад на зиму 2024-25
Бонусний вебінар січня
Lur garden: 16 унікальних садів з мінімальним доглядом
Ініго Сегурола, Іспанія
Відомий ландшафтний дизайнер з Країни Басків, засновник ландшафтної студії Lur Paisajistak, більше 30 років досвіду. Ведучий садової передачі “Bricomania”, популярної в Іспанії.
Саме він створив неймовірний сад Лур. Це рай площею 2 гектари, який розділений на 16 тематичних садів, серед яких колористичні білий, жовтий та рожевий сади, дзеркальний сад, тропічний сад, сад мхів і папороті, колекція сукулентів та водяних лілій. Сад зберігає декоративність протягом усіх сезонів.
грудень
07.12. Вебінар №1
Малодоглядні, сучасні сади в умовах міста
Христина Шалигіна, Одеса
CEO та концептуалістка ландшафтної компанії повного циклу Bee Landscaping Bureau. Спеціалізується на проєктуванні, будівництві, озелененні та обслуговуванню великих територій.
Головні ідеї сучасного озеленення на думку Христини — це природність, малодоглядність, багаторічність та екологічність.
“Імітування природної висадки — це висадка рослин групами, як вони власне і розростаються в природі, а малодоглядність — це коли ви споглядаєте, як саме вони розростаються і сезонно змінюються, сидячи коло квітника з книжкою та кавою, а не стоячи навколішки та формуючи рослини.”
08.12. Вебінар №2
Філософська розмова “Республіка садівників”
Олександр Філоненко, Харків
Доктор філософських наук, православний теолог і публічний інтелектуал. На вебінарі Олександр поділиться своїм баченням, як сучасні садівники можуть стати рушійною силою позитивних змін в Україні.
“Сад не як місце відпочинку, а як Формаційний простір, в якому народжується нова людина, здатна на трансформації культури, суспільства і майбутнього України.“
15.12. Вебінар №3
Естетика і користь – мистецтво малого саду
Керрі Престон, Нідерланди
Провідна ландшафтна дизайнерка Нідерландів з більш ніж 35-річним досвідом в сфері дизайну. Американка за походженням, заснувала в Нідерландах студію ландшафтного дизайну TOOP, визнану кращою студією за версією Американської асоціації ландшафтних дизайнерів.
Її найбільшою пристрастю є проектування естетичних, а головне зручних для життя та функціональних садів на невеликій площі.
20.12. Вебінар №4
Садові фінанси: як не “закопати” бюджет у землю
Анна Галаган, Київ
Ландшафтна дизайнерка з понад 20-річним досвідом фінансового директора в міжнародних компаніях. Володарка найвищих нагород українських та міжнародних конкурсів. Створює приватні сади, публічні простори, водойми, сади на дахах та ландшафтні арт-об’єкти.
Анна спеціалізується на натуралістичних насадженнях та стійкому озелененні, адаптованому до змін клімату.
28.12. Вебінар №5
Ароматні тренди в формуванні сучасного українського саду
Влад Зварич, Київ
Український парфумер, колекціонер, концептуаліст, критик та ідеолог відродження сучасної української парфумерії. З 2020 року голова Гільдії парфумерів України, збирач музею української парфумерії повоєнного періоду, засновник творчого об’єднання Olfactorium, куратор багатьох мистецьких проєктів.
Лектор навчального курсу «Садимо, доглядаємо, використовуємо» в проєкті «САДИ», садівник.
Січень
04.01. Вебінар №6
Вирощування дерев і кущів з насіння – декоративних, екзотичних і плодових
Марія Газнюк, Київ
Кураторка колекції пряно-смакових рослин ботанічного саду ім. М.М. Гришка, засновниця пермакультурного центру “Сад душі” та експертка з 33-річним досвідом природного садівництва.
Авторка нових сортів і майстриня у розмноженні понад 300 видів рослин, зокрема для комерційних розсадників.
11.01. Вебінар №7
Як розпочати ландшафтний бізнес та створювати сади з великим чеком
Ірина Киселева, Канни, Франція
Ландшафтний дизайнер з Харкова, яка працює в Каннах з 2020 року. Має 20-річний досвід роботи.
Створює сучасні та практичні сади, останні кілька років для клієнтів-мільйонерів. Має великий досвід роботи з європейськими розсадниками.
18.01. Вебінар №8
Планування квітників. Як малювати плани на папері та втілювати їх в життя
Ауксе Добілієне, Литва
Садівниця, фотограф, садова блогерка, яка вже 10 років створює натуралістичний сад з природними квітниками на 7 га у своїй родинній садибі в Литві.
Її підхід до садівництва базується на гармонії, ретельному плануванні та збереженні традицій в поєднанні з сучасними елементами. Багато подорожує садами Європи та Литви, надихається відомими ландшафтними дизайнерами, в тому числі Пітом Удольфом. Створює естетичні та продумані квітники, її основні критерії підбору рослин – тривала декоративність, довговічність і невибагливість.
25.01. Вебінар №9.
Садовий компост: черв’яки, ЕМ-бокаші та сучасні методи переробки
Володимир Сесін, Михайлівка, Черкаська обл.
Кандидат географічних наук і керівник громадської організації “Канівський клуб органічного землеробства Землетворець”.
Експерт із сучасних методів переробки відходів і застосування ефективних мікроорганізмів у землеробстві, екологічному очищенні й відновленні природного середовища. Автор численних статей і відео з органічного землеробства.
Лютий
01.02. Вебінар №10
Параметричні методи проєктування сучасних парків і громадських просторів
Юрій Кайгородцев, Чернігів
Юрій Кайгородцев – засновник виробництва PLITOS (вуличні меблі та елементи інтер’єру) та дизайн студії in.Lab architects, ключовий напрям котрих параметричний дизайн. Навчався у Крістоса Пассаса – виконавчого директора Zaha Hadith Architects. У 2019 році здобув 1 місце по інноваціям на конкурсі UUA.
Має в портфоліо 4 світових бренди (IQOS, MasterCard, Aucnan, Buzzi Unicem)
Наразі розробляє ряд ландшафтних проектів для девелоперів і міст та виробляє МАФи під різноманітні проекти та веде наукову діяльність при КНУБА по розробкам друку будинків з бетону на 3D прінтері.
08.02. Вебінар №11
Як виростити органічні овочі та зелень в своїй теплиці
Андрій Марченко, Шостка, Сумська обл.
Засновник першого фермерського органічного господарства “Світовоч” у Сумській області з понад 25-річним досвідом вирощування овочів і зелені без хімії.
Впроваджує принципи пермакультури, використовує власний біогумус, створює змішані посадки та природні умови для корисних комах, забезпечуючи мінімальний вміст нітратів у продукції.
15.02. Вебінар №12
Живий ґрунт: як розкрити потенціал мікоризи, бактерій і грибів на вашій ділянці
Юлія Міронова, Київ
Начальник відділу з розвитку органічного землеробства та біологізації інтенсивних технологій компанії BTU центр. Фітопатологиня, дослідниця із захисту рослин.
Щорічно обстежує сотні полів в різних природно-кліматичних умовах України та надає консультації.
22.02. Вебінар №13
Небанальний город – їстівні квіти та овочі, що дивують
Вівея Улітка
Вівея Улітка – травниця, практикуюча послідовниця пермакультури. Разом з чоловіком створюють полікультурні посадки овочів, квітів, корисних дикоросів, ягідних, пряно-ароматичних культур.
Досліджують нові та давно забуті небанальні овочеві та зеленні культури. Займаються агроархітектурою та творчим городництвом. Влаштовують екскурсії та дегустації.
01.03. Вебінар №14
Композиція в дизайні саду: перевірені ландшафтні прийоми і авторські ідеї
Олена Бальжик
Ландшафтний дизайнер з досвідом роботи 24 роки, керівник ландшафтної компанії TERi-TORi, викладач у Європейській школі дизайну EDS, учасник та лектор семінарів, вебінарів, переможець конкурсу архітектурного фестивалю “Просто Неба”, 2017.
Крім комерційних об’єктів, створює свій сад на двох гектарах, як ландшафтний парк та експериментальний колекційний сад.