Чи вартий Клуб своєї ціни?

Доброго дня, шановні учасники марафону!

З вами Петро та Надія.

І зараз ми пропонуємо вам порахувати цінність вашої участі у Клубі Закоханих у сад, адже лише сьогодні до 29 лютого для вас діє акція на вступ до нього.

Перше, що у нас є в клубі – це навчання

Повноцінний курс про те, як створити природний сад мінімального догляду – вашу стійку садову екосистему, яка потребує мінімум обробок. З підтримкою куратора, перевіркою домашніх завдань та вашого проекту. Вартість такого курсу, якщо купувати окремо, – 7000 грн.

Тут порахуйте, скільки ви витрачаєте на саджанці та посадковий матеріал. Чи всі вони приживаються? А скільки вам можуть коштувати інші помилки з вашим садом? Тому краще все відразу робити правильно, саджати правильні рослини в правильне місце, правильно їх доглядати – про це як раз наш курс.

2. Вебінари з експертами

Друга цінність, яку ви не зможете знайти в Інтернеті або у іншому місці – це вебінари з найкращими фахівцями з ландшафтного дизайну, практики з садівництва тощо. Це доступ до нових знаннь та передових технологій. Вартість одного вебінару, якщо купувати його окремо – 500 грн.

Ви просто гляньте розклад вебінарів “Весна 2024” >>>. У нас буде виступати аж 6(!) ландшафтних дизайнерів, кожен зі своїм баченням та досвідом і ще 6 фахівців з різних сфер.

На фото – 12 експертів, які будуть виступати у Клубі протягом весни 2024 року

Отже, за три місяці для вас в Клубі виступають 13 спікерів, тому цінність одного кварталу у клубі: 13*500 = 6500 грн. А за рік це виходить 52*500 = 26 тисяч грн.

До речі, взагалі поміркуйте, де ви ще знайдете таку можливість – навчатися у найкращих?

По-третє, це наші живі зустрічі

А також виїзди з ландшафтними турами по садах, з гідами та експертами, дизайнерами. Плануємо потужну програму на наступний рік, як по Україні, тут будуть майже щотижневі (!) тури, та за кордон. Подивіться розклад 18-ти турів на весну 2024… А також плануємо екскурсії по членах клубу – це дуже цікаво побачити, у кого які сади.

На фото – Клуб на турі в саду Олени Бальжик та Олексія Іванова (вересень 2023)

Тут є два моменти.

 1. По-перше, для членів клубу у нас діють суттєві знижки, наприклад, на зарубіжному турі ви економите до 2000 грн, по Україні – від 300 до 700 грн. Припустимо, якщо вас зацікавлять 3-4 тури-подорожі, ви зекономите приблизно 3000-4000 грн на рік.
 2. А по-друге, місця на таких турах дуже швидко закінчуються, тому в цих заходах, думаю, будуть брати участь виключно члени клубу. Ставайте частиною клубу, й у вас взагалі (!) буде така можливість приєднатися до наших цікавих заходів.

Четверте, цінність спільноти

Це обмін досвідом та можливість терміново отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Це й мережа взаємодопомоги, яка потрібна у скрутні моменти життя та у важкі часи, які чекають людство найближчим часом.

Як порахувати цінність спільноти? У деяких випадках ця допомога неоціненна. Це як ліки у нас тяжкий час, які допоможуть заряджатися ентузіазмом, отримувати сили та бажання творити у власному саду.

5. Знижки на саджанці

І нарешті, це доступ до якісного перевіреного посадкового матеріалу – як від своїх одноклубників, так і знижки від 10% у партнерських розсадниках. А також можливість додаткового заробітку у клубі на власних саджанцях або своїх продуктах.

Тут все залежить від ваших потреб та можливостей. Але вартість клубу ви можете окупити за рахунок тільки цього п’ятого пункту, якщо навіть просто виставляти надлишки своїх саджанців у клубному чаті.

Шосте, але не останнє, бонуси для новачків

Це записи вебінарів з експертами, що вже відбулися за попередні 12 місяців існування клубу. Це 6 вебінарів на вибір – для квартального, та всі 50 – для річного абонемента, причому для річного абонемента такий величезний бонус – це останній раз у нас в клубі!

Цінність бонусів для квартального абонементу разом це 6*500 = 3000 грн. Для річного: 50*500 = 25.000 грн.

Отже підсумуємо цінність

Для квартального абонементу:

 • курс навчання природному саду = 7000 грн.
 • вебінари з експертами Весна’24 = 6500 грн.
 • знижки та участь в живих зустрічах та турах = 3000 грн.
 • спільнота = ? рахуйте самі
 • саджанці = ? рахуйте самі
 • бонуси-записи вебінарів = 3000 грн.

Разом це складає 19.500 грн.

Сьогодні ви можете придбати цей абонемент за 2250 грн. Вигода складає майже до 9 разів. І це без урахування цінності спільноти та якісного посадкового матеріалу!

А для річного абонементу не рахуємо, але виходить ще цікавіше, адже ви отримуєте доступ до всіх 50 (!) попередніх вебінарів. Річний абонемент до кінця 29 лютого коштує 7950 грн, або лише 150 грн на тиждень.

Чи вартий клуб цього?

Вам вирішувати.

І краще це зробити сьогодні. Тому що післязавтра вартість збільшиться.

Вступити в клуб можна тут: https://ilovesad.com/klub/#abonement, і вже завтра почати користуватися всіма можливостями клубу.

Долучайтесь >>>

Гарного дня,

Петро разом з Надією
Закохані у сад

Клуб Закоханих у сад, ландшафтний дизайн, навчання, наше життя, сади малого догляду

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Item added to cart.
0 items -
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина пустаПовернутися до магазину